Zimowisko dla dzieci rolników

Informujemy, że w okresie ferii zimowych zorganizowane będzie zimowisko dla dzieci rolników.
Cena 299zł (dot. dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS).
W programie oprócz sportów zimowych (narty, sanki, łyżwy) zaplanowane są dwie całodniowe wycieczki: Trójmiasto i Toruń z atrakcyjnymi wejściami do: EXPERYMENTU, MUZEUM II WOJNY ŚWIATOWEJ czy PLANETARIUM.
Dzieci zabierane będą na wypoczynek transportem autokarowym spod urzędu gminy.
Informacji udzielają pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzgowie tel. 632419591 lub bezpośrednio organizator wypoczynku pod nr tel. 502626171.

Szczegóły w załączniku:

luty 2020