Zawieszenie zajęć w szkołach i przedszkolach

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo zawieszone.
Również w Gminie Rzgów w szkołach i przedszkolach nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno - wychowawcze w dniach 12-13 marca br., a od poniedziałku tj. 16 marca br. nie będzie także zajęć opiekuńczych.

Przez najbliższe 2 tygodnie wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół.

Informujemy również, że od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie Środowiskowego Ogniska Wychowawczego w Sławsku zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie Ognisko nie będzie prowadziło żadnych zajęć.

Aktualne informacje i zalecenia zawarte na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej pod adresem:

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

O czym należy wiedzieć? Zawieszenie zajęć w szkołach, przedszkolach, placówkach oświatowych – pytania i odpowiedzi

kwietnia 2020