XIV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rzgów oraz X Turniej Darta o Puchar Sołtysa Babii

Dnia 16 listopada br. w sali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Osieczy odbył się XIV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rzgów oraz X Turniej Darta o Puchar Sołtysa Babii. Organizatorem turnieju w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Organizacja rozgrywek sportowych dla mieszkańców gminy Rzgów” był klub sportowy GKS Rzgów. W turnieju wzięło udział łącznie 24 zawodników z terenu Gminy Rzgów.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez Wójta Gminy Rzgów oraz Urząd Gminy Rzgów.

KATEGORIA  KL. IV-VI:
I miejsce – Wojciech Marcinek - Sławsk
II miejsce – Hubert Woźniak  – Rzgów
III miejsce – Kacper Wanot – Osiecza Pierwsza

KATEGORIA KL. VII-VIII:
I miejsce – Hubert Karpiński – Osiecza Pierwsza
II miejsce – Nikodem Ćwikliński - Rzgów

KATEGORIA 16 – 35 lat:
I miejsce – Mateusz Woźniak - Barłogi
II miejsce – Kordian Sakowski - Rzgów
III miejsce – Mateusz Broniarczyk - Barłogi

KATEGORIA pow. 36 lat:
I miejsce –Krzysztof Łukasiewicz - Sławsk
II miejsce – Stanisław Ostrowski - Bożatki
III miejsce – Piotr Szymczak - Branno

KATEGORIA KOBIETY:
I miejsce – Zuzanna Kuznowicz - Zarzew
II miejsce – Nikola Szubert – Osiecza Pierwsza

Mistrzem Mistrzów został Krzysztof Łukasiewicz ze Sławska.
Zwycięzcą w X Turnieju Darta o Puchar Sołtysa Babii został Kordian Sakowski ze Rzgowa.

Nagrodę dla Najmłodszego Zawodnika Turnieju ufundowaną przez Dyrektora Szkoły Podstawowej w Osieczy Agnieszkę Duszyńską otrzymał 9-letni Dawid Witkowski z Osieczy Drugiej.