Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

XIII Mikołajkowy Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Rzgów

10 grudnia 2016 r. w sali sportowej Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Rzgowie odbył się XIII Mikołajkowy Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Rzgów. W zawodach startowało 5 drużyn z terenu całej gminy. Od rana odbywały się eliminacje i półfinały. Mecze eliminacyjne rozgrywano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Z grupy A awans do półfinałów wywalczyły zespoły: KS Sokół Rzgów i LZS Orzeł Osiecza, a z grupy B zespół Nauczycieli i Incognito Team Rzgów. Ze spotkań półfinałowych zwycięsko wyszli zawodnicy Sokoła i Nauczycieli.

Po południu rozegrano mecz o III miejsce, który wygrał zespół Incognito Team Rzgów pokonując orłów z Osieczy. Ostatnim meczem turnieju był wielki finał, w którym zmierzyli się Nauczyciele z Sokołem Rzgów. Po wyrównanym i stojącym na bardzo wysokim poziomie pojedynku mecz wynikiem 3:1 wygrali siatkarze ze Rzgowa. 

Zawody zakończyły się ceremonią wręczenia zwycięzcom okazałego pucharu ufundowanego przez Wójta Gminy Rzgów oraz dyplomów i nagród rzeczowych dla wszystkich drużyn. Organizatorem turnieju było Gimnazjum im. Polskich Noblistów Rzgowie i szkolny UKS przy wsparciu finansowym Urzędu Gminy. Całość imprezy przygotował Stanisław Górka wraz z grupą nauczycieli i pracowników obsługi szkoły, uczniami gimnazjum prowadzący sekretariat zawodów oraz panem Tomaszem Marcinkiem i Szymonem Szczepaniakiem, którzy sędziowali część meczów.

Klasyfikacja końcowa:

 1. KS Sokół Rzgów
 2. Nauczyciele
 3. Incognito Team Rzgów
 4. LZS Orzeł Osiecza
 5. Masters ZRZ

  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  11
  lipca 2020

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry