Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów

VI Bieg Służb Mundurowych o Mistrzostwo Wielkopolski

VI Bieg Służb Mundurowych o Mistrzostwo Wielkopolski tradycyjnie odbył się w Rzgowie w dniu 25 sierpnia 2018 r. o godz. 14:00.  Do rywalizacji  zgłosiło się 211  zawodników z różnych zakątków Polski. Uczestnicy biegu reprezentowali Wojsko Polskie, Państwową Straż Pożarną, Ochotniczą Straż Pożarną, Straż Graniczną, Inspekcję Transportu Drogowego,  Służbę Więzienną i  Policję. Była również 21-osobowa grupa amerykańskich żołnierzy stacjonująca w jednostce wojskowej w Powidzu. Dziesięciokilometrowy odcinek trasy rozpoczął się i zakończył przy Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej. 
Trasa biegła malowniczymi  zakątkami Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego.
Pierwszy na mecie, z czasem 34,17 zameldował się Dariusz Szrama z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach. Drugi był Krzysztof Wloczewski (Wojsko), a  trzeci Aron Przybył (Policja). Wśród pań najszybsza była Izabela Wierzchowska (Służba Więzienna), która pokonała dystans w  38 minut i 34 sekundy.

Wyniki VI Biegu Służb Mundurowych przedstawiają się następująco:


Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

Pogoda w naszej Gminie

05
2020

Dziś są imieniny:
brak wydarzeń

DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
strzałka do góry