V Piknik z GKS-em Rzgów

Dnia 29 czerwca br. na Stadionie Gminnym w Rzgowie odbył się V Piknik z GKS-em Rzgów zorganizowany w ramach realizacji zadania publicznego pn. Organizacja rozgrywek sportowych dla mieszkańców gminy Rzgów współfinansowanego z budżetu gminy Rzgów. Gminny Klub Sportowy Rzgów przygotował tego dnia wiele atrakcji dla najmłodszych. Od godziny 13.00 najmłodsi piłkarze rywalizowali w turnieju ORLIKÓW E1 i E2. Oprócz rywalizacji sportowej dzieci mogły skorzystać z darmowych dmuchanych atrakcji (zamek, zjeżdżalnia). W przerwach między zawodami piłkarskimi na zawodników i rodziców czekał grill przygotowany przez Zarząd klubu i rodziców. Na zakończenie odbyły się dwa integracyjne mecze: RODZICE kontra DZIECI oraz GKS RZGÓW kontra OLDBOYE.

października 2019