Uczniowski Klub Sportowy ORLIK Osiecza

Uczniowski Klub Sportowy Orlik Osiecza został założony w 2010 roku z inicjatywy Marii Janiak – ówczesnego nauczyciela wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Osieczy. Członkami klubu są uczniowie Szkoły Podstawowej w Osieczy. Zawodnicy osiągają wiele sukcesów podczas rozmaitych zawodów na szczeblu gminnym, międzygminnym i powiatowym. Klub ma bogate tradycje tenisa stołowego, tym samym zawodnicy klubu osiągają sukcesy nawet na szczeblu wojewódzkim. UKS Orlik organizuje wyjazdy dla uczniów na rozmaite wydarzenia sportowe m.in. mecze Lecha Poznań. UKS Orlik Osiecza od kilkunastu lat jest organizatorem Mistrzostw Gminy Rzgów w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych,  Mistrzostw Gminy Rzgów Szkół Podstawowych w Warcabach, Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rzgów, Turnieju Darta o Puchar Sołtysa Babi. Członkowie UKS Orlik włączają się w działalność Szkoły Podstawowej w Osieczy, pomagając w przygotowaniu rozmaitych zawodów sportowych. UKS Orlik Osiecza bardzo aktywnie współpracuje także z innymi lokalnymi klubami sportowymi tj. Ludowym Zespołem Sportowym Orzeł Osiecza i Gminnym Klubem Sportowym Rzgów wymieniając doświadczenia oraz organizując wspólne zajęcia sportowe dla uczniów.

Zarząd UKS ORLIK Osiecza (kadencja 2016-2018)

Prezes – Michał Rek

Wiceprezes – Agnieszka Duszyńska

Członek Zarządu – Agnieszka Goździk