Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Turniej Tymbarka Z PODWÓRKA NA STADION w kategorii U-10 chłopców, Etap Powiatowy - Kazimierz Biskupi

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Sławsku w składzie: Piotr Szumigalski, Igor Myszel, Alan Jackowski, Filip Ławniczak, Antoni Andrzejewski, Piotr Wasilewski, Filip Gawroński, Szymon Kasznia, pokonując  w etapie międzygminnym w Rychwale wszystkie drużyny i po zajęciu I miejsca, awansowali do kolejnego - tym razem powiatowego  etapu rozgrywek Turnieju Tymbarka „Z Podwórka na Stadion”.   
W dniu 28.02.2018 r. w Kazimierzu Biskupim, spotkały się cztery zwycięskie drużyny z wcześniejszych eliminacji na poziomie międzygminnym: SP Kazimierz Biskupi, SP Sławsk, SP Licheń oraz SP Lipice. Turniej rozgrywany był w systemie każdy z każdym i zakończył się zwycięstwem Szkoły Podstawowej w Sławsku.
Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sławsku w kategorii U-10 chłopców w Turnieju Tymbarka „Z Podwórka na Stadion” zajęły I miejsce w etapie powiatowym i będą reprezentować powiat koniński na Turnieju Finałowym Województwa Wielkopolskiego.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  20
  styczeń 2019

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry