Trwa budowa bezpiecznego przejścia dla pieszych przy szkole w Rzgowie

Rozpoczęły się prace związane z realizacją projektu „Budowa bezpiecznego przejścia dla pieszych przy szkole w Rzgowie” dofinansowanego z programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018 – 2020. Obecnie montowane są sygnalizatory świetlne.

Przejście dla pieszych zostanie pomalowane na biało na czerwonym tle. Wymienione zostaną barierki, a zamontowana sygnalizacja świetlna wzbudzana będzie przez przycisk, zostanie zastosowana sygnalizacja akustyczna. Przejście będzie oświetlone.
Przewidywany termin zakończenia prac to 15 grudnia 2018 r.

października 2019