Targi Pracy

W dniu 22 maja w Rychwale odbyły się Targi Pracy, które Powiatowy Urząd Pracy w Koninie zorganizował wspólnie z czterema gminami: Rzgów, Rychwał ,Stare Miasto i Grodziec. Głównym celem targów była pomoc osobom bezrobotnym w znalezieniu pracy. W sumie w targach wzięło udział ponad 30 pracodawców z różnych branży oraz instytucje doradcze. Osoby bezrobotne z poszczególnych gmin dowożone były autokarami do Rychwała .

Podczas targów Włodarze z czterech gmin – współorganizatorzy targów – wręczyli Annie Subdzie dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Koninie specjalne podziękowanie.

października 2019