Sukces siatkarek z Gminy Rzgów w XXI Letniej Spartakiadzie Gmin Powiatu Konińskiego

Dnia 25 maja br. reprezentacja Gminy Rzgów w piłce siatkowej wzięła udział w XXI Letniej Spartakiadzie Gmin Powiatu Konińskiego rozgrywanej w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. Organizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Koninie. W zmaganiach rywalizowali sportowcy z 4 gmin Powiatu Konińskiego: Golina, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Nasze zawodniczki wygrały wszystkie mecze stosunkiem setów 2-0. Tym samym reprezentacja Gminy Rzgów w siatkówce kobiet zajęła I miejsce w turnieju!

W siatkarskiej reprezentacji Gminy Rzgów kobiet zagrały siatkarki LZS Orzeł Osiecza: Martyna Szczepaniak, Beata Kubasik, Klaudia Jarosz, Julia Ptak.

Gratulujemy sukcesu naszym siatkarkom.

Dzięki zwycięstwu nasze siatkarki będą reprezentować Gminę Rzgów i Powiat Koniński  w etapie rejonowym Letniej Spartakiady Gmin, który odbędzie się 9 czerwca.

Nieco gorzej poszło naszym siatkarzom, którzy zajęli IV miejsce.

W siatkarskiej reprezentacji Gminy Rzgów mężczyzn zagrali: Bartosz Dombek, Rafał Matuszak, Hubert Musielski, Mateusz Graczyk.

października 2019