Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów

Spotkanie w sprawie Programu ,,Czyste Powietrze''

Około 200 osób wzięło udział w spotkaniu edukacyjno - informacyjnym dot. realizacji programu antysmogowego „Czyste Powietrze”, które odbyło się w dniu 25 września br. w Rzgowie.

Spotkanie miało charakter edukacyjny i informacyjny. Na wstępie głos zabrał Grzegorz Matuszak - Wójt Gminy Rzgów witając przybyłych Mieszkańców i zachęcając do udziału w Programie. W części drugiej, Andrzej Sprażyński - Kierownik Delegatury Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Koninie omówił problematykę zanieczyszczeń powietrza oraz epizodów smogowych, w tym negatywnych skutków wpływu zanieczyszczonego powietrza na nasze zdrowie.

W trzeciej odsłonie wystąpiła Kinga Świtalska - Doradca Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, która przedstawiła informacje o możliwości uzyskania dofinansowania z Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, oraz jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację jednorodzinnego budynku mieszkalnego. W trakcie dyskusji, zgromadzeni Mieszkańcy zadawali liczne pytania, na które prowadząca rzeczowo i wyczerpująco udzielała odpowiedzi.

Link do naboru: http://www.wfosgw.poznan.pl/ogloszenie-o-naborze-ramach-programu-priorytetowego-czyste-powietrze/


Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

Pogoda w naszej Gminie

16
2022

Dziś są imieniny:
brak wydarzeń

SZCZEPIMY SIĘ DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamowienia Publiczne DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Bezpłatna Pomoc Prawna MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
strzałka do góry