Spotkanie Opłatkowe w Rzgowie

W dniu 20 grudnia br. w Rzgowie jak co roku odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym udział wzięli liczni goście oraz mieszkańcy naszej gminy. Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak złożył wszystkim zebranym życzenia Bożonarodzeniowe.

Uroczystość rozpoczęła się kolędą w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP w Rzgowie. Następnie wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Rzgowie oraz Społecznego Ogniska Muzycznego im. Witolda Frimanna z Konina.

Podczas uroczystości odbył się kiermasz ozdób bożonarodzeniowych przygotowany przez Radę Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Rzgowie. Na uczestników czekał poczęstunek przygotowany przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich ze Rzgowa.

styczeń 2020