Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Spotkania w sprawie dofinansowań

W dniu 17.07.2018 r. w Urzędzie Gminy w Rzgowie odbyły się spotkania informacyjne dla mieszkańców gmin Rzgów i Grodziec - potencjalnych beneficjentów. Dotyczyły one pozyskiwania dofinansowań w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia „Solidarni w Partnerstwie”.

Pierwsze spotkanie było skierowane dla osób fizycznych i organizacji pozarządowych. Uczestnicy dowiedzieli się jak prawidłowo wypełnić wniosek oraz na jakie działania można pozyskać dofinansowania w ramach grantu.

Drugie spotkanie dotyczyło wniosków o przyznanie pomocy dla przedsiębiorców i osób, które dopiero planują założenie działalności gospodarczej. Konsultacje prowadziły Panie Iwona Bańdosz i Anna Lendzioszek ze Stowarzyszenia „Solidarni w Partnerstwie”.

Zachęcamy do składania wniosków. Termin składania upływa 06.08.2018 r.

Szczegóły: www.sswp.com.pl


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  02
  lipca 2020

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry