Spotkania w sprawie dofinansowań

W dniu 17.07.2018 r. w Urzędzie Gminy w Rzgowie odbyły się spotkania informacyjne dla mieszkańców gmin Rzgów i Grodziec - potencjalnych beneficjentów. Dotyczyły one pozyskiwania dofinansowań w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia „Solidarni w Partnerstwie”.

Pierwsze spotkanie było skierowane dla osób fizycznych i organizacji pozarządowych. Uczestnicy dowiedzieli się jak prawidłowo wypełnić wniosek oraz na jakie działania można pozyskać dofinansowania w ramach grantu.

Drugie spotkanie dotyczyło wniosków o przyznanie pomocy dla przedsiębiorców i osób, które dopiero planują założenie działalności gospodarczej. Konsultacje prowadziły Panie Iwona Bańdosz i Anna Lendzioszek ze Stowarzyszenia „Solidarni w Partnerstwie”.

Zachęcamy do składania wniosków. Termin składania upływa 06.08.2018 r.

Szczegóły: www.sswp.com.pl

lipca 2020