Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów

Sławskie wołanie o pokój na świecie nagrodzone Krajową Oznaką Jakości e-Twinning

Na przełomie września i października 2017 roku uczniowie klas III i IV a Szkoły Podstawowej w Sławsku pod kierunkiem pani Sylwii Andrzejak wzięli udział w międzynarodowym projekcie „Let’s claim I WANT PEACE on the European Day of Languages” z okazji Europejskiego Dnia Języków. Projekt autorstwa hiszpańskiej nauczycielki był odpowiedzią na zamach terrorystyczny jaki miał miejsce w Barcelonie w sierpniu 2017 roku.

Międzynarodowe wołanie o pokój w wielu europejskich językach połączyło uczniów z 58 partnerskich szkół. W ramach projektu e-Twinning dzieci z Hiszpanii, Polski, Niemiec, Bułgarii, Łotwy, Włoch, Portugalii, Turcji, Francji i wielu innych europejskich krajów jednym głosem wyrazili swój sprzeciw wobec wojen i zamachów terrorystycznych w Europie i na świecie.

Podjęte w ramach międzynarodowej współpracy działania zostały nagrodzone Krajową Oznaką Jakości e-Twinning - Quality Label przyznawaną przez Krajowe Biuro e-Twinning Polska z siedzibą w Warszawie.


    Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

    Pogoda w naszej Gminie

    15
    lipca 2020

    Dziś są imieniny:
    brak wydarzeń

    DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


    Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
    strzałka do góry