Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

SKS w naszych szkołach - Realizacja Programu SZKOLNY KLUB SPORTOWY

19.01.2017 r. Gmina Rzgów podpisała porozumienie ze Szkolnym Związkiem Sportowym „Wielkopolska” na realizację zadania Szkolny Klub Sportowy.

Celem programu jest promocja zdrowego i aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, stymulowanie i kształtowanie nawyku podejmowania aktywności fizycznej oraz poprawa sprawności fizycznej, stanu zdrowia i jakości życia dzieci i młodzieży, w tym profilaktyka nadwagi i otyłości.

Realizacja zajęć odbywać się będzie w 2 edycjach – wiosenna  od 10.01.2017 do 22.06.2017 oraz jesienna od 01.09.2017 do 15.12.2017. Zajęcia realizowane będą w wymiarze 2 x 60 minut w tygodniu w 15-20 osobowych grupach ćwiczebnych. Z Gminy Rzgów do Projektu zakwalifikowało się 8 grup. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rzgowie, w Gimnazjum w Rzgowie i Szkole Podstawowej w Osieczy po jednej grupie.
W Szkole Podstawowej w Grabienicach dwie grupy a z Zespole Szkół w Sławsku – trzy grupy ćwiczebne.

Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Gminę Rzgów.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  15
  lipca 2020

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry