Siatkarze LZS ORZEŁ REKLAMOWYGADŻET OSIECZA na Ogólnopolskim Turnieju Finałowym do II Ligi PZPS

W dniach 10-12 maja br. w Hali Sportowej w Grodzisku Mazowieckim odbył się Ogólnopolski Turniej Finałowy o Awans do II Ligi PZPS. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny: UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (woj. Mazowieckie), PKPS Siatkarz Bierutów (woj. Dolnośląskie), MKS Wisłok Strzyżów (woj. Podkarpackie) oraz LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza (woj. Wielkopolskie). Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Po niezwykle zaciętym i wyrównanym turnieju awans do II ligi uzyskały trzy najlepsze zespoły: PKPS Siatkarz Bierutów, UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki oraz MKS Wisłok Strzyżów.
Zespół Orła Osiecza mimo ambitnej walki nie uzyskał awansu, jednak sam fakt dotarcia do etapu finałowego jest historycznym wydarzeniem i ogromnym sukcesem.

Na zakończenie rozgrywek wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział.

Wyniki meczów siatkarzy LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza:

PKPS Siatkarz Bierutów– LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza 3-2 (23:25, 25:17, 25:21, 27:29, 15:13)

MKS Wisłok Strzyżów– LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza 3-0 (25:23, 25:15, 25:20)

LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza– UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0-3 (20:25, 26:24, 21:25, 19:25)

Ostateczna kolejność turnieju:

1. UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 5pkt 7-4