Przekazanie torby ratownictwa medycznego dla OSP w Rzgowie

Dnia 29 października 2019 roku Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koninie - Pan Piotr Florek uroczyście przekazał Jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzgowie "Torbę PSP R1 do ratownictwa medycznego".  Torba stanowi podstawowe wyposażenie strażaków ochotników, umożliwiające prowadzenie działań z zakresu ratownictwa medycznego przed przyjazdem karetki pogotowia ratunkowego.

Zakup został w całości sfinansowany przez WORD w Koninie w ramach złożonego przez Jednostkę OSP Rzgów wniosku.
Dziękujemy za okazaną pomoc.

listopada 2019