Projekty w Bożatkach i Osieczy Pierwszej

Zakończone zostały dwa projekty zrealizowane w ramach IX edycji Konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś”.
W wyniku realizacji zadania pn. „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w Bożatkach” wykonano ogrodzenie terenu wokół Domu Kultury i istniejącego placu zabaw, zamontowano urządzenia siłowni zewnętrznej, doposażono plac zabaw dla dzieci.
W ramach drugiego projektu pn. „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w Osieczy Pierwszej” podniesiono atrakcyjność istniejącego obiektu poprzez wybudowanie siłowni zewnętrznej, wyposażenie placu zabaw w ściankę wspinaczkową, zakup trybun sportowych i grilla betonowego oraz wykonanie ogrodzenia.

Projekty współfinansowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach programu „Wielkopolska Odnowa Wsi 2013-2020”.

grudnia 2019