Projekty w Bożatkach i Osieczy Drugiej

Zakończone zostały dwa projekty zrealizowane w ramach VIII edycji Konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś”. W wyniku realizacji zadania pn. „Budowa placu zabaw w Bożatkach” powstał plac zabaw oraz zagospodarowano teren przy Domu Kultury.
W ramach projektu pn. „Budowa siłowni zewnętrznej i placu zabaw z ogrodzeniem w Osieczy Drugiej” została wybudowana zewnętrzna siłownia oraz plac zabaw przy zbiorniku wodnym, zamontowano również monitoring oraz wykonano ogrodzenie.

Projekty współfinansowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach programu "Wielkopolska Odnowa Wsi 2013-2020".