Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

PROGRAM WSPIERAJ SENIORA W GMINIE RZGÓW

Gmina Rzgów bierze udział w ogólnopolskim programie “Wspieraj Seniora”. Za realizację programu na terenie Gminy Rzgów odpowiada Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzgowie.

Program polega na  pomocy w dostarczeniu niezbędnych produktów obejmujących artykuły podstawowej potrzeby, w tym leki, artykuły spożywcze, środki higieny osobistej do miejsca zamieszkania seniora.

Koszty zakupów pokrywa Senior. Pieniądze należy przekazać  przed dokonaniem zakupów.

Z programu mogą skorzystać osoby starsze po 70 roku życia. W szczególnych przypadkach pomoc może być udzielona osobie przed 70 r. życia.

Udzielenie pomocy w ramach programu nie zależy od kryterium dochodowego ani nie jest przyznawane decyzją administracyjną.  
 

Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rzgowie  tel.  63 241 95 91 a także na stronie internetowej https://wspierajseniora.pl/dla-seniora/

 


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  06
  marca 2021

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA DOSTĘPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry