Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Pożegnaliśmy klasy trzecie gimnazjum...

23 czerwca 2017 roku to data wyjątkowa, nie tylko ze względu na tak wyczekiwane przez uczniów upragnione wakacje, ale też ze względu na to, że Zespół Szkół w Sławsku pożegnał klasy trzecie gimnazjum, a jedna z nich to – jedyna – jak dotąd – klasa sportowa w gminie Rzgów. Wszyscy jej członkowie otrzymali od swych trenerów:  Pani Justyny Frasz – Ignaczak i Pana Przemysława Kopczyńskiego  pamiątkowe puchary – trofea w licznie wygrywanych zawodach sportowych, potwierdzających odnoszone sukcesy na najwyższych szczeblach. Wyjątkowy, bo pamiątkowy puchar  otrzymała od klasy sportowej również Pani Dyrektor Iwona Maziarz. Uhonorowano także najlepszych sportowców, tytuł Sportowca Roku Publicznego Gimnazjum w Sławsku otrzymał Mateusz Nalewski oraz dwie dziewczyny: Aleksandra Miśkiewicz i Beata Kubasik.
Na tej wyjątkowej uroczystości gościliśmy także Wójta Gminy Rzgów  Pana Grzegorza Matuszaka. Powód także był niecodzienny, ponieważ to właśnie w naszej szkole uzyskana została najwyższa średnia ocen wśród wszystkich uczniów w gminie. Taki wynik,  średnią ocen 6,0  wypracowała Julia Karmowska, która otrzymała także nagrodę specjalną za wybitne osiągnięcia dydaktyczne, mistrzowskie wyniki w wielu prestiżowych konkursach, a także za  zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły oraz godne jej reprezentowanie.
"Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy… ale to, co już za nami, to, co przeżyliśmy w murach tej szkoły, jest dla nas równie ważne… " - powiedzieli trzecioklasiści tuż po wyjątkowo wykonanej przez Julię Karmowską i Bogdana Dyca – z własnym akompaniamentem gitarowym i na klawiszach piosence Marka Grechuty. Gimnazjum w Sławsku pożegnało dwie wyjątkowe klasy. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia i również wielu  sukcesów w nowych szkołach.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  07
  lipca 2020

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry