Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

POMYŚL O MNIE - koncert piosenek Anny German

W piątkowy wieczór 24.08.2018 r. w Sali OSP w Rzgowie tłumy widzów przybyły na koncert  pn. „Pomyśl o mnie” w wykonaniu Pani Katarzyny Zawady.

Pani Katarzyna jest absolwentką Akademii Muzycznej w Poznaniu, wydziału wokalno-aktorskiego, z wykształcenia  również pianistką. Zdobywczyni Złotej Eurydyki - I miejsca podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki-Anna German, Moskwa 2015.

Zdolna śpiewaczka jest także pomysłodawczynią i realizatorką cyklu koncertów pamięci Anny German, które odbywają się w kraju i za granicą m.in. na Litwie, Białorusi, w Moskwie i Uzbekistanie.

Młoda artystka zaprezentowała własną interpretację utworów Anny German, m.in. „Tańczące Euredyki”, „Człowieczy los”, „Cyganeria”. Podczas godzinnego występu  śpiewała w trzech językach: polskim, rosyjskim i włoskim.

Na zakończenie koncertu licznie zgromadzona publiczność obdarzyła artystkę gorącymi oklaskami na stojąco a Pan Wójt Grzegorz Matuszak bukietem pięknych kwiatów.

Koncert ten odbył się w ramach obchodów Dni Gminy Rzgów.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  05
  2020

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry