Podpisanie umowy na zakup sprzętu dla Ochotniczych Straży Pożarnych

W dniu 17 września br. Wójt Gminy Grzegorz Matuszak oraz Skarbnik Gminy Barbara Fabiszak gościli w Ministerstwie Sprawiedliwości w Warszawie.

Celem wizyty było podpisanie umowy na realizację zadań z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości dla Ochotniczych Straży Pożarnych.
Gmina Rzgów otrzymała dotację na nabycie wyposażenia i sprzętu strażackiego w kwocie 32 000 złotych.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

października 2019