Pierwsze wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek

W dniu 25 grudnia w Urzędzie Gminy w Rzgowie odbyło się pierwsze wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. Wydarzenie miało odbyć się przed Urzędem, jednakże ze względu na niesprzyjająca aurę zostało przeniesione do sali narad UG. Przybyłych  Mieszkańców i Gości  powitał Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak oraz Przewodniczący Rady Gminy Rzgów Roman Jakubowicz.

Spotkanie uświetnił występ chóru ze Sławska. Na akordeonie zagrał natomiast Ireneusz Matecki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

Organizatorami wydarzenia byli Urząd Gminy Rzgów, KGW Rzgów oraz OSP Rzgów.

października 2019