Orzeł Osiecza ponownie MISTRZEM WIELKOPOLSKI W SIATKÓWCE

W rozegranym 23 marca br. w Hali Sportowej w Rzgowie rewanżowym meczu finałowym Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza pokonał UKS Piątkę Turek 3:1 (25:17, 25:20, 20:25, 25:22)! Tym samym nasza drużyna drugi rok z rzędu została MISTRZEM WIELKOPOLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN w sezonie 2018/2019!

Obie drużyny nie zawiodły i zgotowały kibicom prawdziwe święto siatkówki. Rzgowska hala była tego dnia wypełniona do ostatniego miejsca. Mecz był naprawdę godny finału, stał na bardzo wysokim poziomie.

Drużyna Orzeł Osiecza zwyciężyła w pierwszych dwóch setach do 17 i 20. W trzeciej partii siatkarze z Turku byli górą wygrywając do 20, jednak czwarta część meczu należała do Orłów, którzy wygrali ten set do 22.

Skład Mistrzów Wielkopolski w sezonie 2018/2019: Artur Zawadzki, Błażej Szymczak, Albert Michalski (kpt), Damian Cebulski, Bartosz Kuczyński, Adrian Ratajczyk, Damian Marcjan, Bartosz Adamiak, Bartosz Ziółkowski, Maciej Dominiczak, Przemysław Mazur, Tomasz Maliński, Adam Kaczyński, Daniel Iwański, Paweł Moczyński, Paweł Michalski, Wojciech Pytlarz, Wojciech Kaźmierczak, Łukasz Dykta. Trener: Sławomir Woźniak. Kierownik: Jakub Liebelt

Puchary i medale dla Mistrzów Wielkopolski wręczyli: Zastępca Wójta Gminy Rzgów Lucyna Wrzyszczyńska, Przewodniczący Wydziału Dyscypliny Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej Jan Nowaczyński oraz Prezes LZS Orzeł Osiecza Michał Rek.

lipca 2019