Obchody 74 Rocznicy Zamordowania przez Hitlerowców Rodziny Stuczyńskich

Obchody 74 Rocznicy Zamordowania przez Hitlerowców Rodziny Stuczyńskich.

W dniu 15.01.2019 r. o godz. 9:30 w miejscowości Kowalewek - Struga oraz na cmentarzu w Sławsku delegacje ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Sławsku, OSP Kowalewek i OSP Sławsk oraz z Urzędu Gminy Rzgów złożą kwiaty w miejscach pamięci.
W tym samym dniu o godz. 9:00 w Rzgowie, delegacja uczniów z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Rzgowie oraz przedstawiciele Urzędu Gminy Rzgów złożyłą kwiaty pod pomnikiem „Bohaterom poległym w walce o wolność” przy Placu Stuczyńskich oraz na cmentarzu.

października 2019