Nowy sprzęt na wyposażeniu jednostki OSP w Rzgowie

Ochotnicza Straż Pożarna w Rzgowie stała się właścicielem drabiny pożarniczej ZS-21003/H sz.1 oraz zestawu łańcuchów KSV 11 – 1 kpl.  Na powyższe zadanie pozyskano dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w kwocie 7.017,15 zł co stanowi 70% wartości zadania.

Całkowita wartość zdania wyniosła 10.024,50 zł.  Zakupiony sprzęt ratowniczo – gaśniczy służył będzie strażakom podczas różnego rodzaju działań ratowniczo – gaśniczych, wypadków drogowych i innych anomalii pogodowych.

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

maj 2020