Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Mistrzostwa Powiatu Konińskiego Nauczycieli w Siatkówce

Dnia 17 stycznia br., w Rychwale odbyły się Mistrzostwa Powiatu Konińskiego Nauczycieli w Siatkówce. Organizatorem rozgrywek było Starostwo Powiatowe w Koninie.

Gminę Rzgów reprezentowali nauczyciele: Justyna Frasz-Ignaczak (kpt), Tomasz Marcinek, Michał Rek, Przemysław Kopczyński oraz Tomasz Kowalikowski.

W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn. Zawody rozgrywane były dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Najlepsza okazała się reprezentacja gminy Rychwał. Drugie miejsce przypadło zespołowi z Krzymowa. Na trzecim stopniu podium uplasowała się reprezentacja gminy Stare Miasto. Drużyna z gminy Rzgów mimo osłabionej kadry wywalczyła IV miejsce. Nasi zawodnicy wygrali z Wierzbinkiem 2-0 oraz przegrali po niezwykle walecznych meczach 1-2 z Krzymowem i 0-2 ze Starym Miastem. Na miejscach 5-6 uplasowały się drużyny z Wierzbinka i Goliny.

Cały turniej przebiegał w bardzo sympatycznej atmosferze. Na zakończenie zawodów najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Koninie. Na zawodników czekał także poczęstunek.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  16
  styczeń 2021

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI DOSTĘPNOŚĆ TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry