Mieszkanka Gminy Rzgów skończyła 100 lat

Piękny Jubileusz obchodziła Pani Marianna Ościsłowska, we wtorek 22 października br. świętowała wśród najbliższych swoje 100. urodziny. Pani Marianna Ościsłowska urodziła się 22 października 1919 r. w Kopojnie. Pochodzi z wielodzietnej, dziewięcioosobowej rodziny.
Posiada pięcioro dzieci, jedenastu wnuków, szesnastu prawnuków i dwóch praprawnuków.

Z tej niecodziennej i doniosłej okazji odbyła się w tym dniu mszą św. w intencji Pani Marianny w Kościele p.w. Św. Jakuba Apostoła w Rzgowie. Z kwiatami i życzeniami solenizantkę odwiedzili: Wójt Gminy Grzegorz Matuszak, Kierownik USC Wojciech Koszal oraz Podinspektor ds. Ewidencji Ludności i Działalności Gospodarczej Aldona Kasprzak, którzy złożyli Jubilatce życzenia oraz wręczyli okolicznościowe upominki, a także listy gratulacyjne m.in. od Prezesa Rady Ministrów.
Przedstawicielki Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Koninie na czele z p. Kierownik Katarzyną Rzepecką - Andrzejak przekazały list gratulacyjny oraz wręczyły kwiaty i decyzje o przyznaniu dodatku z tytułu ukończenia 100 lat życia.

Jubilatce składamy najserdeczniejsze życzenia, wiele sił, dalszych długich lat w zdrowiu, wszelkiej pomyślności oraz jak najwięcej powodów do radości.

lipca 2020