Miś Igor w Urzędzie Gminy Rzgów

Uczniowie klas I – III ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Sławsku biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie "Misowe Podróże po Polsce". Głównym jego celem jest poznanie miast, wsi oraz ciekawych miejsc w Polsce. W pierwszym tygodniu września ze Szkoły Podstawowej nr 14 im. Jana Brzechwy w Elblągu wyruszyło w podróż 17 pluszowych misiów, z czego każdy pluszak ma swój pamiętnik podróżnika. Misie zwiedzają cały kraj według ustalonego harmonogramu. Zadaniem szkoły (klasy), w której gości miś jest pokazanie jak najwięcej najważniejszych informacji o swoim mieście bądź okolicy. W związku z tym w dniu 22.02.2021 r. Miś Igor wraz z uczniami klasy III Szkoły Podstawowej w Sławsku odwiedził Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka, chcąc więcej dowiedzieć się na temat pracy wójta. Dzieci zadawały szereg intersujących i niekiedy zaskakujących pytań. Spotkanie to stanie się częścią wpisu do pamiętnika podróżnika Misia Igora.

Miś IGOR w Rzgowie (KLIKNIJ)

Losy Misia Igora można śledzić na stronie:

marca 2021