Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Lekcja biblioteczna

W ramach lekcji bibliotecznych Gminną Bibliotekę Publiczną w Rzgowie po raz kolejny odwiedziła klasa III Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Rzgowie wraz z wychowawczynią p. Magdaleną Majewską. Celem spotkania było zapoznanie dzieci z nowościami książkowymi, o które w ostatnim czasie wzbogaciła się placówka. Dyrektor biblioteki p. Dorota Eltman przeczytała i omówiła krótkie fragmenty tekstów wybranych książek, aby zachęcić trzecioklasistów do ich wypożyczania i czytania.
Jednym z elementów promocji czytelnictwa była także zabawa w kalambury. Dzieci losowały hasła, m.in. tytuły książek, imiona bohaterów, znane cytaty i powiedzenia. Zadaniem grupy było ich odgadnięcie na podstawie pokazywanych ruchów ciała i gestykulacji przez uczestnika.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  29
  maj 2020

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry