Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

KREWniacy ze Sławska

Ponad 12 litrów krwi- tyle łącznie oddali uczestnicy 26-tej Akcja Honorowego Oddawania Krwi w Sławsku. 8. maja 2016r. w godzinach od 9:00 do 12:30 przed Domem Kultury w Sławsku stał mobilny punkt poboru krwi do którego zgłosiło się 35 krwiodawców, ze względów zdrowotnych ośmiu z nich nie mogło zostać dawcami. Na szczególne podziękowania zasługują wszyscy organizatorzy i uczestnicy tej szlachetnej akcji. Krwiodawcy na akcję przybyli nie tylko ze Sławska ale także z Janowic, Kurowa, Branna, Świątnik, Witnicy i Osieczy.

Współorganizatorem akcji były panie z Koła Gospodyń Wiejskich, toteż dla wszystkich uczestników akcji oraz personelu medycznego przygotowane były domowe ciasta, chleb ze smalcem oraz kawa i herbata. Każdy krwiodawca standardowo otrzymał czekolady i coca colę oraz dodatkowo skrzynkę jabłek, o które postarali się nasi strażacy i pan sołtys. Krew jest drogocennym lekarstwem, którego nie można wyprodukować i dlatego każdy KRWIODAWCA jest dla nas BOHATEREM. Dziękujemy!
Organizatorzy akcji: OSP, KGW i Rada Sołecka wsi Sławsk.
Teresa Kwiatkowska

 


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  07
  lipca 2020

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry