Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Konkursy, przedstawienia podnoszące świadomość ekologiczną mieszkańców Gminy Rzgów

Przedsięwzięcie pn. ,,Konkursy, przedstawienia podnoszące świadomość ekologiczną mieszkańców Gminy Rzgów,, zostało zrealizowane przez gminę Rzgów w ramach dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - kwota dofinansowania - 13.000,00 zł.

            Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu Gmina Rzgów mogła ogłosić konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej którego podsumowanie nastąpiło podczas X Dni Gminy Rzgów, zakupić nagrody, oraz wydrukować ulotki i plakaty dotyczące segregacji odpadów.

W ramach projektu w dniach 14-15 września 2016 r., w Szkole Podstawowej w Grabienicach, w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Rzgowie, Szkole Podstawowej w Osieczy, oraz Zespole Szkół w Sławsku odbyły się przedstawienia pt. ,,Mapa marzeń”. Widowisko plenerowe adresowane było dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci klas I – III szkoły podstawowej. Zakupiono również materiały dydaktyczne, które przekazano do szkół i przedszkoli.

Jednym z głównych celów przedsięwzięcia było podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców w zakresie  prawidłowej segregacji odpadów.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  18
  styczeń 2019

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry