IX Rowerowy Zawrót Głowy

W dniu 22 września br. odbył się IX Rowerowy Zawrót Głowy, którego meta była na stadionie miejskim w Tuliszkowie. Mimo niesprzyjającej pogody, niskiej temperatury i wiatru na starcie nie zabrakło miłośników dwóch kółek z terenu Gminy Rzgów.

Trasa rajdu prowadziła przez miejscowości: Stare Miasto, Lisiec Wielki, Niklas, Złotkowy do Tuliszkowa. Tam był poczęstunek, występ lokalnych artystów: dzieci ze szkoły śpiewu z Tuliszkowa oraz zespołu seniorów „Jesień”, a także losowanie cennych nagród (m. in. dwa rowery). Jeden z dwóch rowerów wylosowała Mieszkanka Gminy Rzgów Pani Teresa Stałanowska ze Sławska – gratulujemy.

Organizatorami rajdu było "Stowarzyszenie Solidarni w Partnerstwie” oraz Urzędy poszczególnych Gmin należących do obszaru działania LGD.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w rajdzie.