Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Informacja o OZE

Szanowni Mieszkańcy Gminy Rzgów, informujemy iż w dniu 7 sierpnia br. została podpisana umowa z firmą Geo Solar na wykonanie 399 mikro-instalacji fotowoltaicznych w ramach programu „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie gmin Rzgów i Grodziec”

Informujemy również, że w dniach 11-12 sierpnia (sobota – niedziela) rozpoczną się pierwsze audyty przedwykonawcze prowadzone przez pracowników firmy Geo Solar.  Audytorzy ubrani będą w koszulki z napisem „Geo Solar” (co umożliwi ich identyfikację).
Audyt będzie weryfikacją poprzednich założeń i potrwa ok. 15-30 min.
Prosimy o obecność, ponieważ konieczne jest ustalenie lokalizacji jednego z elementów instalacji (falownik). Prosimy również o przygotowanie faktury za energię elektryczną (nie blankiet do płatności tylko pełną fakturę, z której będzie można wyczytać wszystkie informacje o mocy, nr licznika itp.).


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  26
  luty 2020

  Dziś są imieniny:

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ OCEŃ URZĄD ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry