Impreza Spinningowa o Puchar Zarządu Koła Wędkarskiego nr 34

W sobotę, 13 października 2018 r. nad starorzeczem Warty w miejscowości Dąbrowica, odbyła się Impreza Spinningowa Koła Wędkarskiego nr 34 w Rzgowie. W zawodach udział wzięło 23 wędkarzy. Pierwsze miejsce zajął Marek Szmagaj, drugie Andrzej Jakubowicz i trzecie Jacek Mirkiewicz.
Nagrody i puchar wręczyli: Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak, Radny Gminy Rzgów Sławomir Ławniczak oraz Prezes Koła Wędkarskiego Tadeusz Okrój.

Sponsorami zawodów byli: Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak, Koło Wędkarskie nr 34 w Rzgowie, Radni Gminy Rzgów: Wiktor Nawrocki i Sławomir Ławniczak.

października 2019