GKS RZGÓW NOMINOWANY W KONKURSIE GŁOSU WIELKOPOLSKIEGO

Gminny Klub Sportowy Rzgów został nominowany w konkursie Głosu Wielkopolskiego „Mistrzowie Sportu 2017” w kategorii: WIELKOPOLSKA DRUŻYNA ROKU.

Zagłosuj i wesprzyj naszą drużynę wysyłając sms o treści DWR.338 na numer 72355 (koszt: 2,46zł z VAT)

Głosowanie będzie trwać do piątku, 5 stycznia 2018r. do godz. 22.00

Plebiscyt jest przeprowadzony w dwóch etapach. W pierwszym, powiatowym etapie laureaci w każdej z czterech kategorii (sportowiec junior, sportowiec senior, trener i drużyna) zostaną wybrani w Poznaniu i w każdym z wielkopolskich powiatów. Awansują oni do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy. Spośród nich zostaną wybrani Najpopularniejsi Juniorzy, Seniorzy, Trenerzy i Drużyny w Wielkopolsce w 2017 r. Na zwycięzców czekają medale PKOL i dyplomy oraz bardzo atrakcyjne nagrody. Zostaną one wręczone podczas uroczystej gali w drugiej połowie stycznia 2018 roku.

Partnerami plebiscytu są: Samorząd Województwa Wielkopolskiego, ENEA, Lotto, UM Poznania, Powiat Poznański, BP Itaka, PKOl, WZPN i LZS Wielkopolska.

Aktualne wyniki głosowania:

styczeń 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY