Dotacja bezzwrotna na samozatrudnienie dla osób od 30 roku życia w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego

Z dniem 1 stycznia 2021r. Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Koninie w partnerstwie z Wielkopolską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Poznaniu oraz Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielopolskim rozpoczyna realizację Projektu w ramach działania 6.3 Samozatrudnienie i przedsiębiorczość Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014+. W ramach Projektu pn.: „Dotacja na Twoją firmę” będzie można otrzymać wsparcie finansowe (tzw. dotację inwestycyjną) oraz wsparcie pomostowe. Projekt skierowany jest do osób, które mają ukończony 30 rok życia, spełniają kryteria projektowe i planują rozpocząć działalność gospodarczą.

Szczegółowe informacje na temat Projektu są dostępne na stronie: www.twojafirma.arrkonin.org.pl

styczeń 2021