Dofinansowanie projektów

Miło nam poinformować, że Gmina Rzgów otrzymała dofinansowanie na dwa złożone projekty w ramach IX edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”.

Pierwszy projekt pn. „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w Osieczy Pierwszej” obejmuje zakup ścianki wspinaczkowej dla dzieci, urządzeń siłowni zewnętrznej oraz trybun i grilla betonowego, a także uzupełnienie ogrodzenia strefy rekreacji.

W ramach drugiego projektu pn. „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w Bożatkach” powstanie siłownia zewnętrzna i ścianka wspinaczkowa dla dzieci. Planowany jest także zakup ławek oraz wykonanie ogrodzenia strefy rekreacji.

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach programu "Wielkopolska Odnowa Wsi 2013 - 2020".

marca 2021