Dofinansowanie projektów

Miło nam poinformować, że Gmina Rzgów otrzymała dofinansowanie na dwa złożone projekty w ramach VIII edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”.

Pierwszy projekt pn. „Budowa placu zabaw w Bożatkach” obejmuje zakup urządzeń  na plac zabaw, a także zagospodarowanie terenu przy Domu Kultury.

W ramach drugiego projekt pn. „Budowa siłowni zewnętrznej i placu zabaw z ogrodzeniem w Osieczy Drugiej”  zostanie  wybudowana zewnętrzna siłownia oraz plac zabaw przy zbiorniku wodnym.

maj 2019