Czwartkowe spotkania z uczelnią

Szanowni Państwo,

marzenia o własnej firmie - każdy je miewa. Dr Magdalena Bartczak podczas wykładu „Jak inaczej projektować własny biznes?” poda nam wiele wskazówek jak z sukcesem je urzeczywistnić. Opierając się na własnych doświadczeniach, wskaże nowe możliwości i rozwiązania dla małych przedsiębiorstw, przybliży istotę kreatywnego podejścia do biznesu. Całość zostanie omówiona na przykładzie tworzenia sklepu dla marki Grześki, autorskiego projektu prelegentki.

Dr Bartczak jest nie tyko wykładowcą na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Technicznych PWSZ w Koninie, ale także praktykiem - od ponad 20 lat zarządza dużymi markami, m.in. Morliny, Vitax, Grześki, Goplana, Familijne, Jeżyki.

Na wykład online, z cyklu „Czwartkowe spotkania z uczelnią”, zapraszamy 8 kwietnia, początek o godz. 17.00. Link do wykładu http://bityl.pl/ByB81

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym ze strony portalu LM.pl.

Będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o wykładzie wśród Państwa współpracowników i znajomych.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy,

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie