Budowa bieżni lekkoatletycznej przy Szkole Podstawowej w Rzgowie

W dniu 27 lipca br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Jacek Bogusławski, Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak oraz Skarbnik Barbara Fabiszak podpisali umowę o dofinansowanie projektu „Budowa bieżni lekkoatletycznej przy Szkole Podstawowej w Rzgowie”.

Bieżnia będzie wyposażona w 5 torów o szerokości 1,22 m każdy, długość bieżni 66m, nawierzchnia poliuretanowa, zostanie wybudowana również „piaskownica” do skoku w dal. Będzie to pierwsza tego typu bieżnia wybudowana na terenie Gminy Rzgów. Zadanie zostanie zrealizowane do końca wakacji.

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.