Boisko Orlik w Sławsku

Już po raz kolejny Gmina Rzgów została zakwalifikowana do programu "Lokalny Animator Sportu".

Od 8 marca od poniedziałku do soboty w godzinach 15:30 – 20:30 otwarty zostaje kompleks boisk Orlik przy Szkole Podstawowej w Sławsku (ul. Okólna 3).

W sprawach ewentualnych rezerwacji prosimy o kontakt z animatorami – bezpośrednio w godzinach otwarcia obiektu lub pod nr telefonu: 785 637 991, 697 463 782.

Przypominamy o zachowaniu następujących zasad bezpieczeństwa na obiekcie sportowym:

- zachowaniu bezpiecznej odległości,

- dezynfekcji rąk wchodząc i opuszczając obiekt,

- bezwzględnego stosowania się do poleceń Animatora,

- na obiekcie mogą przebywać wyłącznie osoby zdrowe, bez jakichkolwiek objawów chorobowych!

Bądźmy odpowiedzialni za siebie i za innych!

grudnia 2022