Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Bezpieczne ferie

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi uczniowie kl. VI, VII i gimnazjum z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rzgowie uczestniczyli w zorganizowanej przez Komendę Miejską Policji w Koninie, Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Koninie oraz  Urząd Gminy Rzgów profilaktycznej akcji „Bezpieczne ferie 2018”.
W dniu 9 lutego br. w ramach Programu „Razem bezpieczniej”  na hali sportowej w Rzgowie Funkcjonariusze Policji jak i Strażacy przekazali młodzieży informacje dotyczące bezpiecznego spędzenia ferii np. uświadamiali jakie niebezpieczeństwo niesie za sobą wchodzenie na zamarznięte akweny wodne i w jaki sposób udzielić pomocy osobie, pod którą załamał się lód i inne.
Na stoiskach można było uczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy, zobaczyć jak pobiera się odciski palców, przejść tor przeszkód mając na sobie alkogogle oraz założyć strój policjanta.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  15
  lipca 2020

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry