Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Bal Seniora 2018

Tradycją Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Rzgowie przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną stało się organizowanie Balu Seniora. Jak co roku ściągają do nas tłumy aby móc bawić się w miłej i radosnej atmosferze. W tym roku uroczystość miała miejsce 3 lutego w restauracji „Nadwarciańska”.

Na wstępie wszystkich przybyłych gości powitali Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzgowie p. Dorota Eltman, prezes UTW p. Anna Sadłowska oraz w-ce prezes p. Ireneusz Matecki.

Wśród gości swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Rzgów p. Grzegorz Matuszak wraz z małżonką.

Do tańca przygrywał zespół braci Mateckich przy wsparciu solistek.

W trakcie zabawy przeprowadzono konkurs taneczny, którego pomysłodawcami byli Państwo Rekowie. Na początku każda z par przeszła test wiedzy o balu, z zadawanymi pytaniami nie mieli najmniejszego problemu a odpowiedzi były wręcz śpiewające. Następnie do wybranego utworu każda z par zaprezentowała swoje umiejętności taneczne. Odwagi dodały naszym tancerzom gromkie oklaski i głośny aplauz.

Ogromnym powodzeniem na każdym balu cieszy się walczyk czekoladowy. Panowie sprawiają radość swoim paniom kupując im słodki upominek jakim jest czekoladka.

Przez cały czas trwania zabawy wszystkim zebranym dopisywał doskonały humor.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  02
  lipca 2020

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry