Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Arendel - norweskie klimaty

W dniu 21 września 2016r. dzieci z przedszkola „Gromadka Misia Uszatka w Rzgowie” (grupa „Pajacyki”) wraz z paniami: K. Sobczak i A. Patrzykąt odwiedziły i zwiedziły Arendel - norweską wioskę  w miejscowości Włodzimirów gm. Zagórów. Miejsce to okazało się urokliwe  i bardzo ciekawe.

Można było zobaczyć, a nawet dotknąć zwierzęta charakterystyczne dla Skandynawii: kuca fiordzkiego, kuca szetlandzkiego, urocze psy oraz renifery. Arendel okazało się miejscem, gdzie dzieci wspaniale i bezpiecznie się bawiły (plac zabaw, trampoliny,  piaskowe wzgórze, duży obszar do swobodnych gonitw i gier), a także zdobyły ciekawe informacje o florze i faunie Skandynawii.

Zmęczone, ale zadowolone dzieci mogły odpocząć w chacie, gdzie zjadły  ze smakiem przysmak trolla, po czym z nowymi siłami ruszyły do dalszej zabawy.

Czas przeznaczony na pobyt w wiosce norweskiej szybko minął, tym bardziej, iż właściciele to osoby bardzo życzliwe i kompetentne, zapewniają odwiedzającym bezpieczeństwo i fachową opiekę.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  30
  maj 2020

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry