Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców Gminy Rzgów

Zakończyła się realizacja projektu "Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców Gminy Rzgów". Celem projektu było podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych mieszkańców, niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych.

W okresie od 3 lutego 2020 roku do 11 lipca 2020 roku przeszkolonych zostało 150 osób.
Ze środków przeznaczonych na realizację projektu zakupiono 10 laptopów, które zostały przekazane do szkół na terenie Gminy Rzgów.

listopada 2020