Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

8 marca - Wyjątkowy Dzień Kobiet w Zarzewku

Dnia 05 marca w Domu Kultury w Zarzewku Przewodnicząca Stowarzyszenia Koła Gospodyń Wiejskich Anna Lewandowska zorganizowała spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Wśród licznie zgromadzonych na uroczystości pań było  także kilku panów.
Pani Anna Lewandowska po przywitaniu zebranych gości, opowiedziała o prężnej działalności KGW, wymieniła także projekty, które zrealizowała i nadal realizuje na rzecz społeczności. Następnie sołtys pan Marian Brzęcki wręczył każdej z obecnych pań po kwiatku. Po tym miłym akcencie, rozpoczęła się  zabawa. Na salę wkroczyli ,,Panowie”: Kamil Lewandowski, Rafał Bukiewicz i Mikołaj Maćkowski, którzy po mistrzowsku odegrali scenki z muzycznego kabaretu. Wstęp zachwycił publiczność, która nagrodziła ich gromkimi brawami. W międzyczasie przygotowana została pyszna kolacja, a po niej rozegrane zostały przezabawne konkursy takie jak: walka w przedmuchiwanie banknotu, a później mąki, przekazywanie balonu, losowanie z worka śmiesznych ubrań i zakładanie ich oraz zagadki. Organizatorka spotkania zadbała również o to, by konkursy przyniosły jej uczestnikom nie tylko dobrą zabawę, ale i wspaniałe nagrody, takie jak: zmywarka, odkurzacz, robot kuchenny, expres do kawy oraz ekskluzywna biżuteria w postaci zabawnych gadżetów. Miłym przerywnikiem zabawy konkursowej był słodki poczęstunek w postaci tortu ufundowanego przez sołtysa . Na zakończenie tego miłego spotkania pani Anna Krucka - instruktor aerobiku,  rozruszała mięśnie i serca pań. Tak zakończył się ten rodzinny miło spędzony wieczór, w którym panie zintegrowały się, wymieniły doświadczeniami, a co najważniejsze, przypomniały sobie, jak ważna jest ich rola.
Organizatorka składa serdeczne podziękowania dla osób, które pomogły w zorganizowaniu tego wyjątkowego Dnia Kobiet pani: Marioli Lebiodzie, Kamili Janickiej, Beacie Kunickiej, Dorocie Brzęckiej.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  31
  maj 2020

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry