Światowy Dzień Dinozaura w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rzgowie

W dniu 26.02.2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rzgowie odbyło się spotkanie z okazji Światowego Dnia Dinozaura. Uczestnikami były dzieci z Oddziału Szkolno - Przedszkolnego w Rzgowie.
Dzieci podczas spotkania poznały życie tych fascynujących gadów. Dzięki prezentacji multimedialnej dowiedziały się kiedy żyły, czym się żywiły i jak wyglądały te prehistoryczne stworzenia, wysłuchały także kilka dinozaurowych ciekawostek, opowiadań oraz piosenek.

Na zakończenie spotkania dzieci wykonały piękne ilustracje.

października 2019